Kaszel, katar, wysoka temperatura a brak apetytu u dziecka

Moj syn we wtorek i srode mial temp do 38,5, katar - lekarz stwierdzil wirusa. W sobote i dzis wieczorem znow temp , do tego suchy kaszel i nadal katar, temp do 38. Brak apetytu od tygodnia. Czy syn powinien dostac juz antybiotyk?

nie powinno zbyt szybko wchodzić z leczeniem antybiotykiem , trzeba dziecku dać szansę powalczyć samemu. Temperatura 38 jest dla części wirusów i bakterii zabójcza więc jeśli znosi tę temp. dobrze to tylko poić i leżeć i podawać witaminy (owoce )