Kaszel mokry, katar, gorączka a stosowanie tabletek Syndi35

Od wtorku jestem chora - kaszel mokry, katar, gorączka. Brałam ACC, polopirynę complex i ibuprom. Z acc trochę przedobrzyłam - w piątek wzięłam zdecydowanie za dużo (o dwie tabletki acc). Poza tym napiłam się wieczorem kilka łyków piwa. Przez ten cały czas mało jadłam. Wczoraj z rana zasłabłam, potem zwymiotowałam herbatą, i ogólnie przez cały dzień źle się czułam. Dziś jest tak samo, tyle że nie wymiotuję. Jem mało, muszę się zmuszać, żeby coś zjeść. Biorę tabletki syndi-35. Co mi jest?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem przedawkowania aceytlocysteiny. Proszę zaprzestać przyjmowania ACC. Jeśli objawy będą się utrzymywać konieczna będzie konsultacja z lekarzem POZ. Proszę pamiętać, że jeśli wymioty miały miejsce do 4 godzin od zażycia preparaty syndi-35, skuteczność ochrony antykoncepcyjnej może być obniżona.