Kaszel nasilający się pod wpływem zimna lub sytuacji stresowych

Witam mam problem mam dziwny kaszel który nasila się pod wpływem zimna lub sytuacji stresowych ustępuje na okres paru dni po tabletkach acodin ale pozniej wraca. Co zrobić

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Przyczyną może być nadreaktywność oskrzeli - wskazana jest konsultacja u pulmonologa wraz z wykonaniem spirometrii.