Kaszel od 6. miesięcy u 40-latki

Od 6 miesiecy meczy mnie kaszel Jest bardzo meczacy, i ze slona wydzielina ktorej troche okrztuszam. bylam u lekarza, zrobil przeswietlenie pluc, ale wszystko podobno jest w normie Niestety kaszel nadal nie ustepuje Nie ma pory gdy atak kaszlu sie nasila Kaszel jest tak silny ze czasem mam problem z utrzymaniem moczu Nie boli mnie gardlo, nie mam temperatury Myslelam ze to alergiczne , ale branie tabletek na alergie tez nie pomoglo A kaszel nadal meczy Dziekuje Aleksandra

Przyczynami takiegoprzewleklego kaszlu mpga byc : przewlekle zapalenie zatok z wydzieliną spływajaca po tylnego scianie gardla lub reluks zołĄDKOWO-PRZELYKOWY . Warto zastanowic się nad konsultacja laryngologiczną i gastrologiczną