Kaszel po usunięciu trzeciego migdała u dziecka

Witam Moja 4 letnia corka mialal usuniety 3 migdal 3 tygodnie temu (boczne pozostały). Po ponad tygodniu pojawił sie kaszel, który ciagnie sie do teraz. Najlepsze jest to, ze kaszel meczy ja w nocy, rano i wieczorem. W dzien spokoj. Dodam, ze tydzien po zabiegu zaczelismy jej podawac Polyvaccinum mite, krople do nosa, rano - zwiekszajac dawke co 4 dni o jedna kropelke oraz wieczorem Rhinocort. Skąd ten kaszel. Leki tak działają czy co Żadnego kataru nie ma. KAszel jest suchy. Podaje jej DexaPico

Może tam została resztka nieusuniętego migdałka i podrażnia ją do kaszlu? Idź d0 operatora. Po co ta Polivaccinum po operacji?? Jaki był posiew wymazu z nosogardła przed zabiegiem? Rinocort to lek sterydowy, który bierze sie od Osmego roku życia. To lek sterydowy który opóźnia gojenie ran i wzrost dzieci. Jezusku co wy wyrabiacie w tej Warszawie?? Przerwij to wszystko!