Kaszel u 4-latka a stosowanie Pneumonalu

Witam serdecznie, Mój 4 letni syn od 2 tygodni kaszle na początku leczyłam go sama podawałam mu pneumonal który zazwyczaj mu pomagał ale tym razem nie więc udałam się do lekarza który po badaniu stwierdził że ten kaszel jest po infekcji i będzie się jeszcze utrzymywał i przepisał syrop lanopraut którego nie było w aptece ale farmaceutyka poradziła mi dexa pico więc podawałam mu i zero poprawy kaszel nadal się utrzymuje suchy i duszący na dodatek doszła biegunka. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Nela

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w związku z wystąpieniem nowych dolegliwości wskazany jest ponowny kontakt z lekarzem i zbadanie dziecka. Możliwe, że infekcja rozwija się i objawy kliniczne są teraz bardziej nasilone (a przez to bardziej charakterystyczne) u dziecka.