Kaszel u czterolatka i noworodek w domu

Witam!mam problem, gdyż mój 4 letni syn od wczoraj cały czas kaszle a do domu wczoraj wróciliśmy z 4 dniowym dzieckiem jak sobie poradzić z tym?

dziecko ma przeciwciała pochodzące od matki więc jeśli pani jest w miarę odporna to może i dziecko nie zachoruje. Proszę starać się izolować dzieci od siebie, kupić płyn do dezynfekcji rąk i przed każdym podejściem do noworodka dezynfekować ręce. Synkowi jednemu i drugiemu podawac po 1 kropli Vigantolu ( niemiecka witamina D3- tylko ta działa tak jak powinna i m.in. stymuluje odporność na choroby. )