Kaszel u dziecka a astma

Witam. Moje dziecko ma kaszel i mowi przez nos od 2 mc, lekarz przepisal antybiotyk i stwierdzil ze jak nie pomoze to jest to astma. Przepisal rowniez wziewy. Czy lekarz ma racje? I kiedy powinnam dawac jej lekarstwo skoro nie ma zadnych napadow astmy tylko pokaslije od czasu do czasu. Dziekuje

Renata GrzechociĹska

Nosowa mowa i zaburzenia odporności u dziecka wymagają konsultacji z laryngologiem. Być może występuje przerost migdałków