Kaszel, żółte zabarwienie na języku i wydzielina z nosa

od poniedziałku biorę fluimucil i ceroxim.500mg 2xdziennie.........kaszel nasila sie takze w nocy ........w dodatku zauważyłem dziwne zółte zabarwienie na języku............co godzine pozbywam sie sporej wydzieliny z nosy.........czy przepisana kuracja przez lekarza jest odpowiednia........skoro kaszel i tak nie ustaje?????

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji konieczna jest ponowna konsultacja z lekarzem prowadzacym, ktory po ocenie Pana stanu zdrowia zleci odpowiednie postepowanie. Pozdrawiam