Katar i ból gardła po nocy

Witam. Mam od ok.2 tygodni katar (przeźroczysty, gęsty i b.klejący), który po nocy powoduje ból gardła. Poza tym żadnych innych objawów przeziębienia czy jakiejkolwiek choroby. Na krótki czas (3-4 godz.) pomaga ibuprom zatoki później wszystko wraca a krople (Acatar, vicks, nasometin) nic nie dają.

Proste, idź do laryngologa, na odległość nic Ci nie poradzę bez osobistego zbadania. Ale jak chcesz dłużej pożyć to przeczytaj ulotkę Ibuprom i nie stosuj tego nigdy więcej.