Katar i ból zatoki czołowej oraz wynik RTG zatok

Od 5 tygodni mama katar, od 3 boli mnie zatoka lewa czolowa, jestem przeleczona naproxenem tydzień i teraz antybiotyk (Amoksiklav) tydzien, wciaz mam silne bole. Wynik RTG - lewa zatoka czolowa przycieniona- najprawdopodobniej zmiany śluzowkowe. Dyskretne zacienienie wiekszosci lewej zatoki szczekowej- nie moge wykluczyc zmian sluzowkowych, poza tym zatoki oboczne nosa prawidlowo powietrzne. Co taki wynik moze oznaczac, czy to pilna sytuacja, wizyte u laryngologa mam za miesiac?

Nie wiem. Sam oceniam zdjęcia zatok. Nasze opisy i opisy radiologów różnią się nieraz znacznie. Naproxen to jest na choroby stawów a nie na chore zatoki. Zmień doktora. Ten opis zatok to raczej wskazuje, że zatoki są zdrowe. Szukaj dalej innych przyczyn bólów głowy. Przyślij linka z tym zdjęciem zatok.