Katar i gorączka przed operacją ucha i wycięciem migdałków

Dziecko ma wyznaczony termin operacji ucha i wycieciecie migdałków na 24 czerwca. a wczaraj w piątek było u lekarza czy jak dostało syrop Flegamine i aerozol do stosowania jamy ustnej Tantum Verde i jak dziecku charczy w dzienień nieraz pokasłuje wcale prawie nie słychać, kataru nie ma gorączki też niema .Czy dziecko bedzie miało operacje przy tym?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Kwalifikacji do zabiegu dokona lekarz prowadzący na podstawie aktualnego stanu ogólnego dziecka po przyjęciu do szpitala.