Katar i kaszel u 2,5-miesięcznego dziecka

Witam, córeczka ma 2,5 miesiąca. Od tygodnia ma obfity katar i pokasłuje, kaszel zrobił się ostatnio dość uporczywy. Pediatra zapisała ceclor 2x2ml i deflegmin 3x5kropli. Na kontroli 2 dni później stan był bez poprawy, dodała mucofluid 3xdziennie. Czy tak małe dziecko może przyjmować taki lek?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy utrzymywaniu się objawów proszę koniecznie ponownie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub poprosić o wizytę domową