Katar i kaszel w 17. tygodniu ciąży

Dzień dobry Martwi mnie jedna sprawa w piątek dopadł mnie katar i teraz doszedł do tego kaszel, kataru już prawie nie mam ale kaszel o czasu do czasu mnie łapie a lekarstw żadnych nie przyjmuje jedynie jem owoce pije dużo płynów i do wczoraj leżałam troszkę się wypociłam już dziś więcej chodzę, tylko czy ten kaszel nie jest groźny dla dziecka? a jestem w 17 tygodniu ciąży.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proponuję udać się do swojego ginekologa. Po badaniu będzie można określić ewentualne postępowanie.