Katar i mokry kaszel u 8-tygodniowego dziecka

Witam!Moja 8 tygodniowa córka jest karmiona mlekiem modyfikowanym od kilku dni.Od czterech dni zaobserwowałam u niej lekki katarek i mokry kaszelek po karmieniu.Nie ma gorączki i innych objawów.Co to moze być i jak jej pomoc?Dziekuje za odpowiedź

u takiego dziecka widocznymi objawami infekcji może być lekki katarek i kaszel. Prosze skontaktować się z pediatrą...