Katar i powiększone migdały u dziecka

Witam! Moja córka odkąd w tamtym roku zaczela chodzic do przedszkola zmaga sie praktycznie non stop z infekcjami,dodatkowo ma powiekszona migdały (gardłowe i trzeci migdał) łapie teraz czesto miala 4 infekcje uszu od grudnia,laryngolog przepisal jej polivacim mite do nosa moje pytanie brzmi ,córka ma od drugiego tygodnia stosowania katar teraz powinnam zwiekszyc dawkwe jak skoncze trzeci tydzien,czy to robic jeśli ma katar i troche pokaszluje ma tak czesto czy zwiekszac dawke szczepionki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa ponownie. Ponieważ konieczne jest ponowne badanie lekarskie aby móc zalecić odpowiednie postępowanie.