Katar i problemy z oddychaniem u 19-miesięcznego dziecka

Mój syn ma 19 miesięc dziś jest trzeci dzień w którym ma katar z tym że słychać że ma bardzo gęsta zalegająca wydzieline, nie gorączkuje. Nie może spać ja tylko zacząl kichać to zaczęłam mu robić inhalacje, wczoraj w miarę spał a dziś w nocy w ogóle nie mógł oddychać przez nos

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie podaje są wynikiem najpewniej infekcji górnych dróg oddechowych. Nie mniej jednak w takiej sytuacji stosuje się leczenie podobne do tego, które Pani już wprowadziła. Jeżeli objawy nie ustępują wskazana jest wizyta u pediatry.