Katar i suchy kaszel u 13-miesięcznego dziecka

dziecko 13 mcy i 11 kg ma katar ,żadki przeżroczysty (idą zęby) a teraz zaczęło kaszleć raczej sucho ,nie gorączkuje podaje groprinosum 3x 5 ml (podalam juz 4 dawki ) ale nie widze poprawy :(( co mogę podac na kaszel? noc przed nami i sie denerwuje :(( proszę o szybką odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.