Katar i zaczerwienione oczy a negatywne testy na alergię

Witam Prosze o Pomoc!Mam problem zaczelo sie pare lat temu, myslalam ze to alergia, bralam zyrtex itp. na poczatku pomagalo. Zrobilam badania na alergie gdzie nic wykazalo. W tamtym roku bylam u larygologa. Powiedzial, ze alergia postepuje i jest coraz gorzej , przepisal mi Nasonex, ktory byl fantastyczny jesli wzielam przed czasem. W tym momencie mam czeste ataki, z nosa mi leci katar i oczy mam zalzawione i ciezko mi funkcjonowac. obecnie moj wech jest znikomy nawet juz perfum nie czuje.

Możliwe, że ma pani alergiczny katar. Leczenie polega na przewlekłym używaniu leków takich jak Zyrtec i Nasonex. Czasem można jeszcze coś do tego dołożyć. W alrgi stosuje się tez immunoterapię ale to tylko wtedy jeśli zamy alergen, a nie zawsze możemy ustalić co jest tym alergenem.