Katar, kaszel, gorączka i biegunka u 8-miesięcznego dziecka

Witam. Córka 8mcy ząbkuje. Katar, kaszel, gorączka, od dwóch dni biegunka. Lekarz irlandzki powiedział, że to wirus i sama musi go zwalczyć-to było przed biegunką. Odmawia picia. Pije tylko mleko, też nie za wiele. W Irlandii onaczej leczą dzieci a ja nie mogę patrzeć jak córka cierpi. Boję się odwodnienia. Co robić?! Agnieszka Piotak

Witam! Trudno jest zmusić tak małe dziecko do picia, jeśli więc córeczka nie chce przyjmować płynów, a biegunka jest nasilona należy rozważyć wskazania do nawadniania dożylnego. Proszę ponownie skontaktować się z pediatrą.