Katar, kaszel i ból gardła a wyniki badania na chlamydię

Od jakichś 3 miesięcy dziwnie się czuję.Zaczęło się od infekcji płuc.Miałam badania na chlamydie pneum.wynik: Igm 0,26, Igg 86. Dostałam antybiotyk i było lepiej. Po kilku dniach powrocil katar,kaszel,często mnie boli gardło.Byłam na antybiotykach-nie pomagało.Zrobiłam badania na krztuśca wynik: Iga 4,6, Igg 23, Igm 10.Lekarz kazał nic z tym nie robić.Mam również podwyższone ASO 348.Powtórzyłam badanie na chlamydie: Igg 14,9, Igm 11,9.Cały czas pokasłuje,mam katar, pobolewa gardło.Co się dzieje?

Pierwszy wynik wskazywały by na przewlekłą chlamydioze a hej nie tak latwo sue pozbyć (zazwyczaj kilka miesiecy leczenia). Ponieważ drugi był lepszy to pojawia sie wątpliwość. Badanie LTT chlamydia pokaże prawdę. Niemcy to robią . Laboratoria Synevo pośrednicza.