Katar, kaszel i ropa w oczach u 15-miesięcznego dziecka

Witam, córcia ma skończone 15 miesięcy katar był u niej zawsze oznaką ząbkowania, od jakiegoś tygodnia znowu ją męczy. Myśleliśmy z mężem, że to kolejny ząb jednak dziecko zachowuje się zupełnie inaczej, ma problemy ze snem , nie ma apetytu, dziś zaczęła pokasływać ,a w oczkach pojawiła się ropka. Mam też wrażenie,że mała ciężko oddycha po jakimś wysiłku, np. zabawie czy jak biega po domu. Nie mam zaufania do naszej Pani pediatry , ponieważ jest straszną ignorantką.Do jakiej poradni mam się udać

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do pediatry. Po godzinie 18 zwykle pediatra dyzuruje w tzw nocnej pomocy.