Katar, kaszel, osłabienie i brak apetytu

dobry wieczór, chciałam się zpaytać czy to grypa czy przeziębienie, a mianowicie od rana jest mi zimno, jestem osłabiona wszystko mnie boli,mam katar, kaszel (odrywa mi się ciemnobrązowy śluz, czasami z odrobiną krwi) boli mnie ucho, ale nie miałam temperatury. jestem senna i nie mam apetytu, boli mnie głowa i mam chrypę

Lek. Tomasz Budlewski

Większość przeziębień jest na tle wirusowym. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam udać się do lekarza celem zbadania, prawdopodobnie to choroba przeziębieniowa. Pozdrawiam