Katar, kichanie i swędzenie gardła

Witam, od jakiegoś czasu cały czas mam katar, kicham, swędzi mnie gardło, migdałki, jak i również oczy. Gdy pocieram sobie jedno oko nagle pojawia się na nim taki żółty nalot, coś jakby galareta na oku. Po jakimś czasie to schodzi jednak jest to dość niepokojący widok. Czy to możliwe, że są to po prostu objawy alergiczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe że to alergia, ale bez badania pacjenta nie jestem w stanie stwierdzić tego na pewno. Prosze udać się do lekarza, poza tym są leki które łagodzą takie objawy, także sugeruje wizyte u lekarza.