Katar, lekki kaszel, spadek temperatury i silne poty u 11-letniego syna

Witam, jestem mamą 11 lat syna waga 35 kg. Syn 2 tyg temu skarżył się na złe samopoczucie (miał katar i lekki kaszel, nie było badanej temperatury). W niedzielę czyli 14.09.14 jego temperatura wynosiła 35,2- 35,7. Każdy wysiłek fizyczny powodował spadek temperatury. Występowały bardzo silne poty. Taki stan utrzymywał się do 20.09.14. ASO 808, OB 2, CRP 0,02; neutrocyty 38 inne nieznaczne różnice.Co powinniśmy w tej sytuacjji zrobić i na co wskazują te wyniki. Proszę o odpowiedź i z góry dzię

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na infekcję. Jeśli objawy ustąpiły to nie ma powodu do interwencji.