Katar po przebytym przeziębieniu

Dzień dobry, od około tygodnia borykam się z katarem,który pozostał mi po przebytym przeziębieniu i dwa dni temu poczułem lekkie przytkanie uszu oraz ich delikatny ból. Teraz nie czuję żadnego pogorszenia, ból praktycznie ustąpił,czuję przytkanie uszu, głównie przy pochylaniu się. Lekarz u którego dziś byłem przepisał mi amoksiklav, metypred i dicortineff. Chciałbym poznać opinię z drugiej ręki, ponieważ wydaje mi się, że zestaw tych leków jest nieco przesadzony zważając na mój stan zdrowia.

Metypretu nie bierz, to ciężki lek hormonalny. Jak to dobrze , że czytacie nareszcie ulotki leków nim je połkniecie.Brawo. Szkoda tylko, że tych ulotek nie czytają lekarze! Poczekaj to samo przejdzie.