Katar połączony z kaszlem

Witam!Od tygodnia męczy mnie katar połączony z kaszlem.Wydawałoby się,że jest to zwykłe przeziębienie,jednak pomimo brania leków przeziębienie nie ustępuje.Katar to jeszcze nic takiego,ale martwi mnie odkasływanie wydzielony koloru zielonego.Podczas kaszlu występują także objawy bólu w okolicach klatki piersiowej.Leki jakie zażywam:- Tymianek Podbiał Vita,- Pneumolan syrop,- Maść wygrzewająca VapoRubNie stać mnie na inne leki.Pozdrawiam i proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne włączenie antybiotyku. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego.