Katar, przeziębienie i osłaibenie

Witam poprosze o interpretacje wynikow. Od roku mam katar, co jakis czas lekkie przeziebienie ktore samo mija. Ogolne oslabienie i sennosc. Liczba kom. nabł.na 16pol ( 21 pol) komórki nabł. walc. migawkowe 75% czesc bez mig. (42-85%) kubkowe 23%(15-20%) kom.warstwy podst. 0%(0-6%) komórki nabł. płaskiego 2% (0-35%) l. kom. nabł. do kom. napł. 75:25 (55:45) komórki napływowe na 32 pola(24 pola) eozynofile 92% (2%) komórki metachr. 2% (1%) neutrofile 6% (86%) limf. 0% (9%)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyzsze badanie