Katar sienny, duszności, kołatanie serca a stosowanie leków

Witam.Lekarz stwierdził u mnie katar sienny bez. Da się tak ? Dostałam krople do oczu spray do nosa i lek antyhist. musze brać go codziennie. Ponoć przez tydzień.Mieszkam w UK. Nie rozumiem tych lekarzy.Czy te tabletki bierze się przez dłuższy czas czy tak jak zaleciła tydzień ? Często mam duszności,kolatanie serca czy mogą być spowodowane tym katarem? Czuje tak od dłuższego czasu a dopiero teraz dostałam tabelki czy mogła się pogorszyć ta alergia ? Co mogło się stać bez dłuższeg brania leków ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. co do duszności i kolatania serca Proszę koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.