Katar sienny u alergika i zapalenie zatok

Mam katar sienny. Robiłam testy alergiczne z których wynika iż jestem alergikiem i jestem uczulona na: trawę, różnego rodzaju pyłki, kurz, roztocza itp. Robiłam również prześwietlenie z którego wynika iż mam zapalenie zatok. Moje objawy to: -bezustanne kichanie; -ciekła i przezroczysta wydzielina z nosa; - pieczenie i łzawienie oczu; - ciągły oraz przenikliwy ból głowy w okolicy skroni i na wysokości czoła. Lekki i krople do nosa już nie pomagają i są nieskuteczne. Proszę o Poradę!

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może warto byłoby zastanowić się nad odczulaniem, przynajmniej na część alergenów, wtedy objawy na pewno uległyby zmniejszeniu. Radziłabym porozmawiać na ten temat z alergologiem.
Pozdrawiam