Katar u 7-tygodniowego dziecka

Witam, moja 7 tygodniowa córeczka, ma katar. Temperatura w nocy utrzymywała sie od 37,2-37,4. Ociagałam jej katarek o 3 i o 6 rano. Także ma odruchy wymiotne, ale nie moze zwymiotowac. Dodam, ze jestem przeziebiona, mam katar a mimo to karmiłam córeczkę. Czy to moja wina,że córeczka jest chora? I co moge zrobic żeby wyzdowiała?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruję zapoznać się z artykułem. To dobrze, że Pani karmiła. Nie ma potrzeby izolować dziecka od matki w momencie gdy jest ona przeziębiona.

Pozdrawiam.