Katar, zatkany nos a migrena

Witam chciałbym się dowiedzieć co mi jest czy to migrena czy ból zatoki. Objawy: katar, zatkany nos, przed bólem głowy aura w postaci zaburzenia widzenia, ból oczu, po pewnym czasie mocy ból głowy, osłabienie, senność, brak apetytu. Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badaniu aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.