Katar, złe samopoczucie i podwyższona temperatura

Tydzień temu przeziębiłam się (a może to grypa? ) zaczęło się od "kluchy" w gardle , potem doszedł ból gardła, temp. w granicach 37,1-38 stopni, złe samopoczucie, osłabienie, ale nie "łamianie w kościach", oczywiście silny katar. Który mimo leżenia w łózku przez 5 dni, braniu leków i odpoczynku wciąż jest. Minął tydzień a katar pozostał, Delikatnie pokasłuje , czuje się całkiem nieźle, temp. w granicach 37 stopni. Czy mam się czym martwić?

Najpewniej to objawy konczącej sie infekcji. prosze odpoczywac , duzo pić ,jesli objawy sie nasila prosze skonsultować sie z lekarzem