Kątowe ustawienie kości krzyżowej oraz niewielkie przewężenie przestrzeni międzykręgowej na poziomie L5/S1

Mężczyzna 21 lat Witam , Zdiagnozowano u mnie kątowe ustawienie kości krzyżowej oraz niewielkie przewężenie przestrzeni międzykręgowej na poziomie L5/S1. Co robić ? Czy da się to leczyć odpowiednimi ćwiczeniami ?

Proponuję udać się do fizjoterapeuty w swoim mieście, który zajmuje się terapią kręgosłupa i tam zostanie dobrane odpowiednie postępowanie-odpowiednie techniki fizjoterapeutyczne oraz indywidualnie dobrane ćwiczenia.