Kichnięcie a bolesność klatki piersiowej

Witam.Dwa tygodnie temu kichnęłam i od razu pojawił się silny ból z prawej strony klatki piersiowej,myślałam że to nerwoból ale ból utrzymuje się cały czas.Najgorzej jest kiedy leżę lub próbuję odwrócić się na bok.A pod czas dłuższego spaceru prawa ręka zrobiła sie ciężka i zdrętwiała.Czy jest możliwe że podczas silnego kichnięcia pękło żebro?

Silne kichnięcie może być przyczyną wielu problemów. Może np. spowodować przesunięcie krążka międzykręgowego, ucisk na korzeń nerwowy i ból. Aby znaleźć przyczynę obecnych dolegliwości być może trzeba będzie wykonać wiele badań. Na początek warto zgłosić się do lekarza aby panią zbadał.