Kiedy Alventa zacznie działać?

Lekarz zdiagnozował u mnie depresję. Przyjmuję od miesiąca Alventę 75 mg. Czuje się znacznie lepiej ale zdarzają się poszczególne dni z obniżonym samopoczuciem i pojawiającym się niepokojem czy to normalne, po jakim czasie działają w pełni tego typu leki. Oczywiście jestem pod kontrolą lekarza ale dopiero czekam na kontrolę a chciałbym się nieco więcej dowiedzieć. Dziękuję.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Jest potrzeba około trzech tygodni, aby organizm nasycił się zaleconym lekiem.

Z mojej strony sugerowałabym, by rozważył Pan również
psychoterapię (równolegle z zaleconą farmakoterapią) co byłoby dla Pana efektywną/kompleksową formą terapii.

Z życzeniami dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605