Kiedy będą efekty po zastosowaniu Depomedrol na ganglion?

Dzień dobry w piątek 1.09.17 miałam nabytego gangliona ( ortopeda nic z niego nie wyciagnal) tylko odrazu podał depomedrol. Po jakim czasie powinny być efekty. Tylko przez weekend miałam chodzić w ortezie a potem zacząć normalnie używać ręki Ręka od początku po tym nakluciu bolała i był na niej duży siniak. Teraz jak ruszam nadgarskiem to boli mnie ręka w czoraj nie mogłam spać bo bolał mnie nadgarstek. Dla mnie narazie ten ganglion jest dużo większy. Jest on usytuowany pod sciegnami.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli do dnia dzisiejszego nie ma poprawy konieczna jest ponowna wizyta u lekarza ortopedy