Kiedy będę miała dni płodne w lipcu?

Mam 30 dniowe cykle i okres mi się skonczy pewnie 28 czerwca to kiedy będę miala dni plodne w lipcu ?proszę o napisanie jakie dni

Oznaczanie dni płodnych z kalendarzyka jest niezwykle zwodnicze, bo nie wiadomo na pewno kiedy będzie kolejny okres. Przy założeniu, że miesiączki masz idealnie co 30 dni, to dni płodne wypadają Ci od 10 dni 18 dnia cyklu (dni cyklu liczymy od 1. dnia okresu). UWAGA - pierwsza faza cyklu jest zwodnicza, dopiero po owluacji jest pewność, że nie zajdziesz w ciążę. A tego nie da się sprawdzić w 100%.