Kiedy będę mogła odstawić leki i jak należy to zrobić przy nerwicy lękowej?

Witam od 4 lat choruje na nerwice lękowa. Od roku chodzę na psychoterapię, do tego przez cały okres trwania choroby biorę servenon 10 mg. Kiedy będę mogła odstawić leki i jak należy to zrobić? Czuję że one nie pomagają, bo gdyby tak było to teoretycznie nie powinnam mieć żadnych ataków i napadów paniki a miałam. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Decyzję o odstawieniu leku, proszę skonsultować z lekarzem prowadzącym Panią, żeby
zapobiec objawom odstawiennym.

Z mojej strony mocno zachęcam Panią do kontynuacji psychoterapii, która nie powoduje skutków ubocznych.

Życzę Pani wszystkiego dobrego,
irena.mielnik.madej@gmail.com