Kiedy będę zdolna do pracy po operacji usunięcia ciąży pozamacicznej?

Jestem po operacji usunięcia ciąży pozamacicznej w wyniku czego usunięto mi jajowod. L4 mam na okres 1miesiaca. Czy po tym czasie będę już zdolna do pracy. Dodam że pracuje fizycznie w sklepie miesnym

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, jeśli nie będzie żadnych powikłań, obfitych krwawień i innych niepokojących objawów, po takim okresie będzie Pani zdolna do pracy.