Kiedy data porodu?

Ostatnio miałam 2 miesiączki, pierwszą 25-07-09, drugą 7-08-09, która trwała 12 dni i miałam też robione usg, ale nic nie wykazało.

Czy między jedną a drugą mogłam zajść w ciążę i jak obliczyć datę porodu, bo mam 2 na 14-05-10 i na 28-05-10, którego terminu się trzymać?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Pierwsza data obliczona została na podstawie terminu ostatniej miesiączki. Druga- być może była wyznaczona po USG w pierwszym trymestrze? Jeśli tak, to proszę trzymać się drugiej daty. Nie jest natomiast prawdopodobne, aby zaszła Pani w ciążę pomiędzy krwawieniami (nie wskazują na to ani daty, ani długość krwawienia).
Pozdrawiam serdecznie!