Kiedy doszło do zapłodnienia, gdy obecnie jestem w 10. tygodniu ciąży?

Witam, lekarz stwierdził u mnie 9-10 tydz ciąży. Ostatnio miałam okres 27 listopada, kochałam się z partnerem w drugi i trzeci dzień okresu potem 31 grudnia, w drugiej połowie stycznia i ostatnio 1 i 2 luty? Kiedy doszło do zapłodnienia? Dodam, ze mam bardzo nieregularne okresy-różnie ok 40, 50, 60 dni. Dla mnie to ważne, bo byłam z dwoma mężczyznami.Proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Można raczej odrzucić drugi i trzeci dzień okresu. Niestety przy tak nieregularnym okresie nie można jednoznacznie wyznaczyć daty zapłodnienia. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być data 31 grudnia.