Kiedy doszło do zapłodnienia, jeżeli obecnie jestem w 5. tygodniu?

witam , wczoraj bylam u ginekologa zarodek ma 8 mm czyli 6 tydzien 5 dzien a od cyklu 5 tydzien 4 dzien , Ostatnia miesiaczke dostalam 22 maja . Czy jest mozliwe ze zaszlam w ciaze 17 maja czy bardziej prawdopodobna data to 27 maj czy 7 czerwiec . Moje cykle 26-28 dni . Najbardziej mnie interesuje czy moglo byc zaplodnienie 17 maja skoro dostalam okres 22 i robilam test 3 czerwca wyszedl negatywnie . test z 16 czerwca wyszedl pozytywnie .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma możliwości że do zapłodnienia doszło 17 maja. Z pozostałych dat bardziej prawdopodobne wydaje się, że do zapłodnienia doszło 7 czerwca.