Kiedy doszło do zapłodnienia na podstawie miesiączki?

witam chcialam zapytac kiedy mniej wiecej moglo ojsc do zaplodnienia.otoz ostatni okres mialam 20 marca z odstawienia tab.stosunek odbylam 7.04 dnia 22.04 wykonalam test z krwi ktorego wynik byl -0.01 okres sie nie pojawil gdy pozlam do gin.01.06 stwierdzil ciaze 8tyg i 2dni czy to mozliwe ze w tym dniu doszlo do zaplodnienia czy bylo to z pozniejszego stosunku.niestety nie potrafie obliczyc kiedy mogla byc owulacja poniewaz wczeniej stosowalam tab.anty.dziekuje za odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Licząc wg wieku ciąży z USG, prawdopodobny termin zapłodnienia to 21-26 kwiecień.