Kiedy dziecko może iść do szkoły po stawianiu baniek?

Witam.dziś mojemu 10 letniemu synowi stawiano bańki (8 szt na plecach,ok.13 min.,bezogniowe). Kiedy mogę zezwolić na jego pójście do szkoły?

Szanowna Pani
Proszę dokładnie opisać chorobę dziecka od kiedy objawy czy badał dziecko lekarz kiedy jakie leki .....
Pani nic nie napisała ja nie wiem co się z dzieckiem dzieje....

proszę to napisać na www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
To darmowy portal można dłużej porozmawiac bo tutaj tylko pytanie i odpowiedź ...pozdrawiam czekam tomasz grzelewski