Kiedy endometrium będzie gotowe?

Witam.Podchodze do IVF w uk od 2 mc biore zastrzyk suprecur(50 chyba najwieksza dawka) plus metformin 100mg. Mam pcos, wysokie amh,mialam tez minimalnie zaczynajaca sie endometrioze ktora zostala usunieta przy laparoskopi. Moje pytanie dotyczy endometrium. By zaczac stymulacje zastzykami gonal,moje endometrium musi byc jednolinijne,niestety dzis kolejny juz raz w 5dc mialo 5mm I bylo trojlinijne,przez to,ze jest trojlinijne nie moge zaczac stymulacji. Dlaczego tak sie dzieje? Jak sobie pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczna jest modyfikacja dotychczasowej terapii. Proszę udac się do ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu