Kiedy jest możliwość zajścia w ciążę?

Witam. Miesiączkę miałam 5.09-10.09 stosunek mój był 13,14 i 18.09 . Następna miesiączka pojawiła się 9.10-13.10 a stosunek 1,5 i 16.10 . Przerwa między jedną a drugą miesiączką wynosił 28 dni. Kiedy jest możliwość zajścia w ciążę? Staram się o dziecko parę miesięcy. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

teoretycznie każdego dnia lecz najbardziej prawdopodobne w połowie cyklu