Kiedy mam brać Macmiror?

Hej. Proszę o pomoc. Byłam dzisiaj u ginekologa i stwierdziła że mam stan zapalny ( bakterie, grzybka). Dała mi lek FLUCOFAST 200mg i mam go brać dzisiaj i jutro, za tydzień 2 dni, i za 2 tygodnie 2 dni. I przepisała mi Macmiror Complex 500- 8 tabletek. Okres mam za 5-6 dni. Moje pytanie to kiedy mam brać Macmiror. Nie wyjaśniła mi tego. Nie wiem czy mam zadzwonić jutro i dopytać czy ktoś mi pomoże?:)

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej się dopytać aby stosować zgodnie z myślą lekarza prowadzącego