Kiedy miesiączka powinna się pojawić po odstawieniu leku?

Witam, 22 marca zostało zakończone leczenie lekiem Orgametril, które trwało od grudnia, po odstawieniu leku przez 4 dni były plamienia, brunatne upławy, do dzisiaj miesiączki nie ma, nie wiem czy mogła się przestawić przez stres i odchudzanie się. Kiedy miesiączka powinna się pojawić po odstawieniu leku? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Stres i duży spadek masy ciała mogą spowodować zatrzymanie miesiączki jednak już dosyć dużo czasu minęło od ostatniej, dlatego należy udać się do ginekologa.