Kiedy miesiączki będą regularne po poronieniu?

Witam, w styczniu przeszłam zabieg łyżeczkowania po poronieniu, a miesiączkę po zabiegu dostałam po 28 dniach. Dodam że po zabiegu zdiagnozowano u mnie torbiel czynnościową, która powinna zniknąć po kilku cyklach. Jednak druga miesiączka wciąż sie nie pojawia, a spóźnia sie już 9 dni, w ciąży nie jestem ponieważ robiłam testy z wynikiem negatywnym. Po zabiegu robiłam badania histopatologiczne i były dobre,a także badania na różyczkę, toksoplazmoze itd. były w normie. Czy w związku z poronieniem te miesiączki sa nieregularne czy może jest to cos poważnego i ile organizm potrzebuje aby sie wyregulować? Bardzo zależy nam aby móc sie znów starać o dziecko... Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa